Tajný deník Billa Kaulitze.. 9.

19. března 2012 v 10:30 | Tessyna |  Tajný deník Billa Kaulitze

Tom se už víc jak 3 hodiny učil a vůbec jej to nebavilo.. Ale musel.. maturita na krku a on toho měl hodně co dohánět. Je sice fakt, že Bill se mu snaží pomoct, ale nenechá na sebe pořádně sáhnout.. sedí daleko od sebe, protože když se Tom pokusí přiblížit, Bill ucouvne.. a vlastně je celý divný.. proto ukradl jeho deník.. aby se dozvěděl proč.. teď už sice trochu tušil, ale ničím si nebyl vůbec jistý. I teď místo na učení myslel na něj a na jeho deník a tak se rozhodl, že na to kašle a zpod matrace vytáhl růžový deníček, nalistoval chtěnou stránku a zase se do něj začetl.3. 6. 2007 (Neděle)
Deníčku já už to nemůžu vydržet.. :'-( Co mám dělat..? Nedokážu s ním být ani minutu.. A i když spolu chodíváme na procházky a učíme se spolu na maturu, nemůžu se k němu přiblížit. L Jakmile je blízko mě a já cítím jeho horký dech a rozpálenou kůži musím od něj pryč. Nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Chtěl bych se po maturitě odstěhovat a utéct od něj, ale bojím se. Bojím se, že to bez něj nezvládnu, že to bude moc bolet. Ale co když zůstanu bude to bolet ještě víc..? L ach.. Kéž by mi někdo mohl poradit.. Jenže tohle musím celé ty roky zvládat sám, protože je nepřípustné milovat vlastního bratra.. dvojče.. L Každý by mně zavrhnul už úplně a já bych skončil na dosmrti sám. L
Tom otočil stránku, že bude číst dál a ono nic. Prohlédnul ještě dalších pár, ale všechny byli bílé, nepopsané. A když se podíval na datum posledního zápisu, zjistil, že je to den před tím co mu jej ukradnul. A teď o týden a půl později už ho měl celý přečtený..
A tak se chlapec otočil na záda a přemýšlel. Teď už věděl, proč jej jeho bráška odmítá a proč se od něj drží dál. Věděl že jej miluje a že se moc trápí, ale co s tím měl dělat..? Sám když si na Billa vzpomněl, už se na něj nekoukal jen jako na bratra, ale přece s ním nemůže něco mít. To prostě nešlo. Nemělo by to cenu. Jen by se všechno zhoršilo.. A co ten deník..? Co teď s ním..? Má se zase potají vplížit k Billovi a vrátit mu jej..? Nebo to má udělat přímo a přiznat že jej ukradl a četl..? Jaká by asi byla reakce Billa..??
Tomovi se v hlavě vířila velká spousta myšlenek a ani na jedinou neznal odpověď. Byl hrozně zmatený a nevěděl, co má dělat dál.
Nakonec se jen otočil na břicho a usnul neklidným spánkem.

Tom nadskočil na posteli když uslyšel neskutečnou ránu z přízemí a v tu chvíli byl naprosto vzbuzený. První co mu blesklo hlavou byl Bill. Snad se mu nic nestalo. Proto se rychle rozběhl dolů, podívat co se stalo. Když přišel do kuchyně, musel se začít smát. Samozřejmě že to byl opět jeho nešikovný bráška. Seděl na zemi mezi hromadou hrnců, které mu vypadly z police a tvářil se jako boží umučení. Proto se nejprve ohlásil, aby se Bíbula neleknul ještě víc a pak ho teprve šel posbírat a s ním i popadané hrnce. Pak ho odvedl do jeho pokoje a tam si s ním sedl na postel. "Jejda Billí, cos to tam zase dělal..?" zeptal se jej mile a pohladil jej po tváři. Bill se ale okamžitě odtáhnul a sedl si dál. "J-já.. hledal jsem svůj deníček.. Už ho přes týden hledám a nemůžu ho najít.." přiznal posmutněle a podíval se na Toma štěněčíma očkama. A jemu to okamžitě zase začalo šrotovat v té jeho hlavince. Má mu říct pravdu a nebo radši ne..? Když se mu přizná, bude jej nenávidět. To by mu neodpustil, že mu tak nestoudně vlezl do soukromí. Ale zase by věděl, že i když Tom ví o jeho tajemství, tak se k němu chová stále mile a vůbec mu to nevadí. Vždyť i on už se na něj nedívá jenom jako na bratra, ale jako na velmi přitažlivou bytost. A i když si to zatím ještě nechtěl přiznat a nebyl připravený na takový vztah, v hloubi duše cítil velkou soustu lásky. Jenže jak to nakonec dopadne, to ví jen čas..

Autor: Tessyna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.