Tajný deník Billa Kaulitze.. 10.

29. března 2012 v 8:30 | Tessyna |  Tajný deník Billa Kaulitze


"Určitě ho někde najdeš, uvidíš.. " řekl mu na to nakonec a pokusil se ho pohladit. "No jo.. jenže jestli ho někdo najde.. ááách bože.." zasténal Bill nešťastně a svalil se na postel. "A co tam můžeš mít tan tajemného co..?" dělal Tom blbého. Viděl příležitost jak se od něj ještě něco dozvědět a tak do toho šel po hlavě a jen se modlil, aby se neprořeknul.


"Já.. to ti nemůžu říct.." pípnul a v ruce drtil roh peřiny. "A máš tam i něco o mně..?" Začal nenápadně dotírat. "To bys chtěl vědět co..? Nebuď zvědavý, budeš brzo starý.." zasmál se Bill a jemně do Toma šťouchnul. "No co.. tak aspoň už za sebou budu mít maturitu.. a když ten deníček najdu můžu si ho přečíst..?" zasmál se a polechtal ho. "néé.. to přece nemůžeš.. já.. mám tam to tajemství" zapištěl a hodil po něm polštář.. Tomu se Tom zasmál a s vrácením polštáře mu odpověděl "Ale prosim tě.. to že mně miluješ vím už dávno.." Billa polštář praštil a on se převrátil. "Jak.. jak to myslíš miluju..?? Jak víš že tě..? Co..?" Tmavovlásek naprosto nechápal co se děje, jak to Tom může vědět..? Bude jej teď nenávidět..? Začal se klepat po celém těle a do očí se mu vyhrnuly slzy. "No a ne snad..? Vždyť sem naprosto úžasný, milý, hodný, krásný a hlavně mužný.. no ne..?" smál se Tom a v duchu se chválil, jak to dobře zakecal. On to věděl, že se prořekne, to by nebyl on. Když si ale všimnul Billova vystrašeného pohledu, musel jej obejmout. A zázračně se drobný chlapec ani nebránil, právě naopak. Přitulil se k němu a nechal se kolébat v pomalém rytmu, který jeho bráška zvolil. Připadal si jako ve snu a nemohl se přestat rozplývat blahem. Jak on nádherně voněl a ty jeho svaly rýsující se pod tričkem když jej tak pevně držel. Nechtěl, aby tahle chvíle někdy skončila.
"Mám tě rád, Tomi" Zašeptal mu tiše do krku a nasál jeho vůni. "I já tebe zlatíčko moje" usmál se rasta a ještě více ho na sebe přitisknul. Nemohl si pomoct, ale bylo mu to příjemné mít jej takhle u sebe. Když byl u něj, věděl, že se mu nic nestane, že nedovolí, aby se mu něco stalo. Byl tak hrozně křehký a dalo se mu snadno ublížit. A Tom kdyby mohl tak by ho chránil před celým světem až do konce života.
Pak už jen tiše seděli a užívali si přítomnosti toho druhého. Strávili bez sebe několik let a teď byli zase spolu. Bill byl v sedmém nebi a Tom se také cítil moc dobře. Když se začalo stmívat, Tom se zvednul a nechal Billa samotného.
Ten ještě chvíli seděl nehybně na posteli a sladce se usmíval. Ani nevěděl, proč se směje, ale cítil se fajn. Z přemýšlení nad ničím ho vyrušil až kručící žaludek. Proto se zvedl a šel do kuchyně se najíst. Tam narazil na mámu a tak spolu uvařili večeři. "Bille zlatíčko, zajdi prosím pro Toma." Poprosila ho Simone a začala prostírat. A tak se Bill vydal do Tomova pokoje. Zaklepal a tiše otevřel dveře. Toma našel sedět na posteli, jak se koukal na notebooku na Film. "Ehm.. Tome.." zapípal tiše Bill a vstoupil. "Ahoj Billí, co potřebuješ..?" zeptal se ho mile a posunul se na posteli aby si jeho bráška mohl sednout. "Já.. přišel jsem ti říct že.. že se máš jít najíst.. uvařili jsme s mámou večeři." Odpověděl Bill a též se na Toma usmál.

Po večeři se šel Tom osprchovat a zalehl zpět k notebooku a chtěl se koukat na film, ale napadlo ho, že by se s tím mohl přestěhovat za Billem. Jen tak z provokace si jít za ním lehnout a koukat se na nějaký erotický film. Pořád nemohl přestat myslet na ten jeho deníček. V životě ho nenapadlo, že tohle Bill cítí a že on se v tom bude tak utápět. Začínal se bát, že i on by jej mohl mít rád o něco víc. Ale už nad tím nechtěl přemýšlet, tak sundal tričko a vydal se za bráškou.
Autor: Tessyna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.