Tajný deník Billa Kaulitze.. 8.

18. ledna 2012 v 12:11 | Tessyna |  Tajný deník Billa Kaulitze

Ahoj Čau,čau miloušové..
Omlouvám se že tak trval další díl, ale vzhledem k tomu že všechny díly píšu v Hodinách biologie tak sem se k tomu nedostala. Poslední dobou jsem na to kašlala a tak nebylo kdy psat další díly. Teď se ale polepším a snad bude každý týden alepoň 1 díl..:) Tak hezké čtení a nechte prosím komentík..:) pa Tessyna

25.5.2007 (Pátek)
22:43
Deníčku kdybys to tak viděl.. On je táák sladký.. A měl jsem pravdu přišel za mnou Tom.. J Až skoro do čtvrt na jedenáct jsme si povídali.. on je úplně jinný.. je z něj kus chlapa.. přišel jen v teplákách a nátělníku, pod kterým se mu rýsovaly svaly.. Přišel že si chce povídat, že jsme se dlouho neviděli a že o mně vůbec nic neví.. a tak jsme si povídali.. smáli jsme se a bylo nám nádherně.. Pak ale přiletěla máma, že už je pozdě, že nejsme vykoupaní a že hlučíme. A tak jsme to museli zabalit. Tom si jenom povzdechnul, nahnul se ke mně a dal mi něžnou pusinku na tvář a zašeptal tak dobrou, bráško.. A odešel.. A já..? ještě snad 10 minut jsem to rozdýchával. Jak mně držel svýma svalnatýma rukama, které tak nádherně hřály.. mmm… Pak jsem se teda zvednul a šel do sprchy.. Původně jsem měl v plánu si to tam z něj ještě udělat, protože jsem z něj byl úplně tvrdej.. Ale jakmile jsem otevřel dveře, ztuhnul jsem jako kámen.. A ne jen mezi nohama.. :D Tom stál v koupelně úplně nahý a zrovna si svazoval vlasy do culíku aby mohl jít do sprchy.. Já stál mezi dveřma a koukal s otevřenou pusou.. Tomi se na mně jen otočil a s úsměvem se zeptal jestli něco nepotřebuju.. Musel si myslet že jsem debil když jsem pohledem klouzal mezi jeho obličejem a rozkrokem.. "J-já.. ne.. jen jsem se chtěl jít osprchovat.. ehm.. pardon.." vykoktal jsem ze sebe jakž takž kloudnou větu a rychle dveře zase zavřel.. Do pokoje jsem se vrátil rudý jako rajče..
Čekání jsem si zkrátil tím že , jsem se zbavil svého nadutého klínu a když tom přišel že už můžu jít jsem se konečně šel osprchovat. No.. a teď ti píšu jako jaký trapasák jsem se zase předvedl.. Fáákt super..:/ No nic já už jdu radší spát tak dobrou deníčku.. :-*Tom si dost dobře vzpomínal na to jak za Billem ten den přišel a i to jak mu Bill vlezl do koupelny. Musel se usmívat, když zjistil, co Bill při tom cítil. Jeho bráška se mu zdál den ode dne roztomilejší a roztomilejší, ale také hodně zženštilý. Ale k čemu mu to vlastně bylo..?? Vždyť to byl jeho bratr, nemohl dopustit aby se do Billího zamiloval stejně jako on do něj. To prostě nebylo možné.
27.5.2007 (Neděle)
Já to vážně nechápu deníčku.. Co se v Tomovi tak zlomilo že náhle se mnou chce být každý den a každou chvíli..? Chodí se mnou venčit psa, koukáme spolu na filmy, hrajeme stolní hry nebo prostě jenom tak chodíme na procházky. Nemůžu si stěžovat to vůbec ne. Jsem rád, že je tolik se mnou. Připadá mi to jako bychom spolu chodili na rande. Je to můj splněný tajný sen. I když vím, že jsem naivní a on to tak nebere, je mi krásně když si to můžu představovat. Ještě tak kdybychom se mohli líbat a byl bych ten nejšťastnější človíček na planetě. J Právě pro mě můj miláček přišel, že jdeme na oběd do pizzerky, tak zatím pa deníčku.
16:00
Jůů.. to byla normálně paráda.. kdybys to viděl.. šli jsme do opravdu krásně restaurace, kde mi Tom odsunul židli a choval se mega jako gentleman. Dali jsme si výbornou pizzu a pak si povídali.. Vztah mezi námi se začal zase ztvrzovat a já ho miluji den ode dne víc a víc..
29.5.2007 (Úterý)
Jůů.. kdybys to viděl.. Dneska jsme šli s Tomem na procházku a potkali jsme nějakou paní s pejskem a Tom se s ním začal okamžitě mazlinkovat.. Byl táák hrozně rozkošný.. Achjo.. kdyby tak věděl jak moc jej miluju a kéž by to jednou chtěl opětovat.. :/ Ale o tom si můžu nechat jen zdát.
Tom se nad tím jen přiblble usmíval a přemýšlel o Tom, jak se dneska Bill škaredě vymlel ze schodů. Podjela mu noha, přepadl do zadu a po hlavě sjel celé patro dolů. Jelikož byli sami doma, Tom to jako jediný slyšel a rychle pospíchal, aby se podíval, co se stalo. Bill seděl dole na zemi, držel se za hlavu a plakal. Doteď nemohl vymazat z mysli, jak když za ním doběhl, jak se mu schoulil do náruče a plakal. Cítil jeho jemnou, nasládlou vůni a horké chvějící se tělo a snad poprvé začal uvažovat nad tím, že jeho bratr je to nejlepší co jej potkalo a že by nemuselo být špatné, mít jej za přítele. Pak ale radši zatřepal hlavou a přestal nad tím přemýšlet. Vzal jej do náruče a odnesl do jeho pokoje, kde s ním setrval, dokud jeho bráška vyčerpáním neusnul. I tak potom ještě chvíli zůstal a pozoroval jej, jak spí. Spal jako mimi. Jeho dlouhé řasy se chvěly a rty měl jemně pootevřené. Na tváři si mu pohrával něžný úsměv, tak jej Tom nechal a šel k sobě.J
Autor: Tessyna
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mk mk | Web | 21. ledna 2012 v 19:33 | Reagovat

:)) To je roztomilý honem dááál :)

2 otto otto | 27. ledna 2012 v 15:19 | Reagovat

...mě se taki mocinki líbí... ;-)

3 Adella Kaulitz (Atsuko Hotaru) Adella Kaulitz (Atsuko Hotaru) | Web | 10. února 2012 v 9:10 | Reagovat

to je rozkošné mimííí:D... tajová správná slaďárnička...:D

4 Bilinka89 Bilinka89 | E-mail | 11. února 2012 v 12:05 | Reagovat

toje tak zlata ff ... pokracko pls
:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.