Tajný deník Billa Kaulitze.. 7.díl

7. listopadu 2011 v 12:47 | Tessyna |  Tajný deník Billa Kaulitze

24.5.2007 (Čtvrtek)
Milý deníčku.. tak se po necelých třech letech zase vracím.. zítra se mi má vrátit můj Tom.. Už asi nebude takový jako dřív. Už nikdy mně nebude chtít objímat, už nikdy se mně ani nedotkne.. prostě nic.. Kdoví jestli na mně už nezapomněl.. vážně už bych se nedivil ničemu. Ty 3 roky co tu nebyl, byli šíleně prázdné. Nic se nedělo a můj život neměl nejmenší smysl. Trvalo mi dlouhé 4 měsíce, než sem se za pomocí mé psycholožky dostal z těch nejhorších depresí. Ale když se na to podívám z druhé stránky, se nemůžu dočkat, až se vrátí. Jak asi bude vypadat..? Určitě za ty tři roky děsně zmužněl, je z něj šukna jak sviňa.


Tom se nad tímto zápisem musel usmát. Teď už ale na něj čekali kámoši a tak to musel zavřít a jít s nimi ven. I když byl s klukama rád a vždycky byla sranda, teď by radši seděl doma a četl Billův deník. Byl napnutý jak kšandy. Ale nechtěl trhat partu a tak šel. Na schodech potkal Billa, který se tvářil jako boží umučení a ze starosti o něj se ho prostě musel zeptat, co se mu stalo. Ale Billova odpověď byla chladná a strohá jako pokaždé poslední dobou. "Nic, jen něco hodně důležitého nemůžu najít." Pípnul a se sklopenou hlavou a utekl pryč. Tom si tedy s povzdechem obul boty a šel. Stejnak to ale dneska nestálo za nic. Celou dobu musel myslet na Billův deník a také na něj. Nikdy si nevšimnul, jak je zženštilý a přitom tak krásný, roztomilý a sladký. Byl jako malinký plyšový králíček s velkýma, hlubokýma, temnýma očima. Byl k pomilování. "Ježiš Tome, vzpamatuj se.. začínáš blbnout.." musel se Tomča napomenout, protože s takovou se do brášky zabouchne taky. Jejej..
25.5.2007 ( Pátek)
Tak a je to tady.. Právě před domem zastavilo auto našich. Právě Tomiho přivezli. Ani si nedokážeš deníčku představit, jak se bojím a jak jsem nervózní. No, ale máma na mně už volá tak já jdu na popravu. Ještě se naposledy zkontroluju v zrcadle. Krásně jsem se dneska oblíknul a nalíčil. Snad se mu budu líbit.

Tom se zamyslel a vzpomněl si na tu chvíli. Tenkrát mu z Billa spadla čelist až na zem. Byl vážně okouzlující a on nemohl uvěřit, že tohle je jeho malej Bill.

17:00 (přibližně)
Páni.. deníčku.. kdybys to viděl.. když jsem sešel dolů do předsíně Tom tam byl a byl nádherný. Už neměl dredy jako když odjížděl. Měl zapletené černé rasta copánky do zadu a byl vážně mužný. Už neměl volné tričko ve kterém plaval, ale měl bílé upnuté tílko, které krásně zvýrazňovalo jeho vypracované bříško a na tom rozeplou modro-bílou košili a světle modré volné rifle. Ty nevyměnil… Ale byl krásnej.. musel jsem se držet zábradlí abych nespadnul jak se mi podlamovala kolena. Stál tam a koukal na mně. Ooo bože.. A pak když jsem přišel dolů jsem jej pozdravil. No.. spíš sem kuňknul ahoj a nervózně přešlapoval na místě. Ale on to vyřešil za mně. To moje zlatíčko přišlo ke mně a silně mně objalo. Oh bože.. jak nádherně voněl. Když se na mně přitisknul, cítil jsem každý záhyb jeho vypracovaného hrudníku. Bylo mi nádherně a strašně jsem toužil ho cítit i bez toho oblečení. Dát mu svoje tělo.. svoje panenství, které schovávám jen pro něj.

Tom zalapal po dechu. Bill je teda ještě panic..? Je fakt že nikdy neviděl že by někoho měl, ale myslel si že měl někoho během toho, co byl v pasťáku. Ale tohle ho vážně dostalo. Jeho bráška je panic a schovává si to pro něj. Páááni..

A aby toho nebylo ještě málo pošeptal mi do ucha, že jsem mu strašně chyběl. To už jsem se neudržel a moje kolena se podlomila. Jeho silné paže mně ale udrželi a on se mi znova zasmál do ucha "ale no tak.. ty si normálně nervóznější jak já.." a pak mi dal na to ouško pusinku. Panebože já z toho ucvrkávám ještě teď. Jejda.. někdo klepe.. že by Tom..? pak se ozvu.. papa deníčku..

Autor: Tessyna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mk mk | Web | 9. listopadu 2011 v 20:19 | Reagovat

Tahle povídka je děsně roztomilá.Moc se mi líbí.Honem dááál :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.