Tajný deník Billa Kaulitze.. 6.díl

20. října 2011 v 16:45 | Tessyna |  Tajný deník Billa Kaulitze


24.5.2003 (Sobota)
14:25
Áááá.. hádej co se stalo deníčkůů.. J Tom se s tou kozou kozatou právě rozešel. . :) Byli u něj v pokoji a ona po něm hrozně křičela a on ji poslal do háje, že nepotřebuje nějakou uřvanou, hysterickou couru. Ona mu jednu vrazila a se strašným řevem utekla pryč. Tak a teď přichází moje chvíle, jdu za ním ho utěšit míšánka mého. Pak ještě napíšu..

18:14
O můj bože.. to mi nebudeš věřit, co se stalo. Jak sem říkal, jsem šel za ním, ale co mně dostalo, že ležel na posteli a fňukal. Tak tohle bych ani já do něj neřekl. Vím, že to není takový borec jakého ze sebe dělá, že je to milý, citlivý kluk, ale tohle mně fakticky dostalo. No.. ale abych přešel k tom co se tam odehrálo. A můžeš mít radost, protože já ji mám.. J Takže.. přišel jsem tam a on ležel na posteli a fňukal, tak jsem si sednul k němu na postel a začal ho hladit po zádech. (řeknu vám že má dobře vypracovaný tělo. J ) A začal na něj jemně "Tomi, no ták neplač.. to bude dobrý" On se na mně otočil a koukal na mně těma svýma překrásnýma očičkama a povídá "Bráško, tys to slyšel..?" odpověděl jsem mu kývnutím a on mi s povzdechem položil hlavu do klína. V tu chvíli jsem se jenom modlil, ať ten můj nezbeda nestoupne. To by byl trapas..

Nad tím se musel Tom od srdce zasmát a znova se začetl do krasopisem psaných řádků, které pro něj byli čím dál tím větší drogou. Stejně jako pohled na jeho okouzlujícího bratra co vedle nadával a něco hledal.. Že by jeho deníček..?"Měl jsem ji vážně rád, jenže ona byla posledních pár dní hysterická jen, když sem jí řek že dneska ven nepůjdu a budu s tebou koukat na filmy. Hned si začala myslet že jdu šoustat jinou a ne že budu se svým bráškou.. chápeš to..?" Zase se na mně podíval tím štěněčím pohledem a hlavou mi prolétla myšlenka že by mi vůbec nevadilo kdyby mně přefikl.. "nene.. ženskou logiku asi nikdy nepochopíme" odpověděl jsem mu s úsměvem a pohladil ho po tváři. Měl ji úžasně hladkou a přitom tak drsnou jak měl strniště. To mně tam neroste ani ň, asi jsem vážně divný chjo.. Pak se kocourek posunul a pobídnul mně abych si lehl vedle něj.. a tak jsem to udělal a on se přisunul těsně ke mně a ruku mi položil kolem pasu. Koukali jsme si do očí a ani si deníčku, nedokážeš představit, jak mi bylo nádherně. Kéž by ta chvíle nikdy neskončila.. Takhle jsme chvilku leželi a pak se Tom přisunul blíž a dal mi malou pusinku. Usmál jsem se na něj a on mi úsměv oplatil a povídá "Řeknu ti, že kdybys byl cizí a byl holka jsi pro něj ten ideální partner" pak mně pohladil a já nemohl jinak než zavřít oči a plně se do toho pohlazení vžít. Nemohl jsem m ale říct že já bych ho bral takového jaký je a vůbec by mi nevadilo že je to můj bráška a tak jsem ho přetáhnul polštářem a se smíchem sem mu řek " já vím, jsem prostě dokonalý.." Tom se taky zasmál a ránu mi oplatil. "No to si piš, si přece kus mně.. a já sem ještě dokonalejší" a znovu smích. Ten jeho krásný, smyslný smích. Kéž bych mu mohl říct, že to vím, že ho hrozně miluju a směl ho alespoň jedinkrát pořádně políbit. Pak už jsem se ale sbalil a se slovy že ho nechám o samotě, abych ho nerušil, jsem se zdekoval zpět k sobě do pokoje. A teď tady ucvrkávám nad vzpomínkou na to co se odehrálo a všechno ti povídám deníčku..

Pak se Tom zarazil, když viděl několik vytržených stránek a další datum bylo až o rok a půl později. Nehorázně ho zajímalo co se dělo že tam chybělo tolik stránek. Ale bohužel si nemohl vzpomenout co se dělo.
27.11. 2004 (Sobota)
Tak už jsem se z toho celkem dostal deníčku.. L moc se ti omlouvám že jsem tě poškodil a vytrhl ti tolik stránek, ale nemůžu riskovat, že by mi tě nedej bože někdo ukradl a přečetl si, co se vážně tenkrát stalo a proč se chovám tak jak se chovám. Propadl bych se hanbou a hlavně před Tomem. To už by si o mně 100% neopřel ani kolo. L

Stačilo málo, aby Tomovi vletěli slzy do očí. Byli to slzy smutku ale i rozhořčení nad tím, že někdo si dovolil ublížit jeho maličkému bráškovi. Kéž by jen věděl, kdo byl ten hajzl. Ten by se hodně dlouho nepostavil na nohy, až by s ním Tom skončil. Měl sto chutí jít za Billem a zeptat se ho co se stalo, ale věděl, že nemůže. Alespoň zatím ne. Ne do doby než tu růžovou věcičku dočte, protože by se prozradil, že mu ho ukradl.

12.12.2004 (Neděle)
Ne.. proboha prosím ne.. :'-( Tom zítra odjíždí na další 3 roky někam pryč. Sice ho občas budeme vídat, ale jen zřídka. Achjo.. ten blbec se opil jako doga a teď musí ještě s dalšíma 4 klukama do pasťáku. Jak já to tu bez něj přežiju..?? a ještě přes vánoce? Vždyť on jediný mně držel abych se nezbláznil když mi to udělali.. :'( To néé.. :'(

20.12.2004 (Pondělí)
Dneska je to přesně týden co mi ho odvezli.. :'( Nedokážu to bez něj.. končím s psaním tohohle krámu růžového.. nechci nic z toho ani vidět.. cítím se tak strašně prázdný.. už týden v kuse brečím jako holka. Jíst mi nechutná, pít mi nechutná.. nic.. L Umřu tu bez něj.. :'( Sbohem deníčku.. můj jediný příteli.. :'(

A pak zase dlouho nic.. Celou tu dobu co byl Tom zavřený v pasťáku Bill nenapsal jediný zápis.. Jak to slíbil.. Po dlouhé době další, byl až den předtím než se měl Tom vrátit. Vzpomínal si, že se bál, že Bill na něj zapomněl, ale když pročítal každou další stránku, zjišťoval, že ten by na něj nikdy nedokázal zapomenout. NIKDY!

Autor: Tessyna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mk mk | Web | 21. října 2011 v 18:54 | Reagovat

Tahle ff je naprosto dokonalá honem dááál :)

2 Atsuko Hotaru Atsuko Hotaru | Web | 28. října 2011 v 1:25 | Reagovat

hele hele.. to se začíná pěkně vybarvovat.. honem dále!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.