Proč jen růžovou.. ?!? 6

1. března 2010 v 23:10 | Tessyna |  Proč jen růžovou..?!?

6.DÍL

Hned po prvním zazvonění mi to Bill vezme!! ,,Ahojky!" pozdravím ho. ,,To vypadalo jako bys na můj telefonát čekal!" zasměju se. ,,Taky že čekal! Tak nejen že máš krásnej hlas ale i se krásně směješ!!" ,,To je lichotek najednou!" ,,Víš že sem dneska potkal holku která měla podobnej hlas jako ty?" ,,Vážně? Tak to je zajímavý!! Kdepak si ji potkal?" nevím proč ale najednou sem celkem dost nervózní. ,,Ale vrazila do mě v jedný drogérie!!" mám pocit že zkolabuji,vždyť to já do něj dnes vrazila!! Srdce mi tluče jako o závod,nemůžu se vůbec soustředit,taková náhoda. Nevím co mu mám říct,jestli mu říct že to sem já,nebo raději mlčet. ,,Kristýno seš tam? Co se stalo? Proč mlčíš?" probere mě Bill z mých myšlenek. ,A jak vypadala?" fakt mě nenapadá co bych měla říct. ,,No byla hezký měla na sobě takovou bílou košili a džíny a dva culiky,ale já už sem jí jednou viděl u pumpy a přijde mi že to je jedna z těch barbín,úplně jiná než ty!!" no tak teď nevím jestli to mám brát jako poklonu,páč mluví přeci o mě. ,,Ale vždyť přeci může bejt úplně jiná než jak vypadá!" ,,Co je s tebou,přijdeš mi jiná než jindy,co se stalo?" ,,Bille pojď se bavit o něčem jiném!! Máma mi dneska sdělila že se budem stěhovat!!" cítím jak mám slzy v očích,přesně se stalo to čeho se bojím,všichni si o mě myslej že sem namyšlená fiflena v růžovým. Vždyť i ten Bill si to myslel,i když kdybych mu řekla že to sem já třeba by to pochopil. Ví jaká sem,mluvím s ním jako já!! Ne jako ta holka v růžovým!! ,,No a kam se budete stěhovat?" vlastně proč mu to neříct,dvakrát sem ho potkala v Berlíně tak bydlí asi tady. ,,Někam do Magdeburgu,zítra se tam jedu busem podívat." A to sem neměla říkat. ,,Tak to je skvělí,já taky bydlím v Magdeburku!! Víš já vím že ty budeš asi proti,ale chtěl bych tě moc vidět prosím!!" ,,Bille víš že to nejde!! Kdyby se na to přišlo,bylo by to moc špatný!!" ,,Tak z toho uděláme náhodu, říkala si že jedeš autobusem,tak já nasednu a pojede jako dva cestující,prosím neříkej ne!!!!" ,,Já nevím,ty budeš zklamanej a to já nechci,nechci ničit to co mezi námi je tím že se sejdeme!!" ,,Dobře!" řekl mi Bill.

----------------------------------------Bill-------------------------------------

Sice sem jí právě teď řekl dobře,ale nic mi nezabrání v tom abych ji alespoň nezahlídnul,musím vědět do to je!!! Stejně se už zachvěli vracíme domů,tak prostě budu čekat poblíž zastávky,no jo jenomže který!? Zkusím to z ní ještě dostat.

Bavíme se asi další půlhodinu o úplných kravinách a smějem se fakt dost hlasitě,pak uslyším v druhým sluchátku další hlas. ,,Brácha zachvěli pojedem tak si nezapomeň sbalit,a ským to pořád voláš?" Bill ho nějak odbude a už se zase věnuje mě!! ,,Tak si to užij zítra a do jaký části Magdeburgu pojedeš?" já si to vůbec neuvědomím,a jak mám tu dobrou náladu tak mu to řeknu. ,,To je škoda že už musíš končit!" ,,Dej mi prosím tvoje číslo na mobil,nebudu ti psát ani volat, jen kdyby se něco stalo prosím!!" vím že bych to neměla dělat ale stejně mu ho nadiktuju. Bill je spokojenej poznám to na něm ale pak už musí zavěsit. Vlastně to bylo právě včas,uslyším mámu a tátou jak přicházejí domů! Já zalezu znova do vany a dám si koupel a pak zalezu rovnou do postele,když vyjdou ke mně do pokoje dělám že spím!

Druhý den ráno vstanu ještě dřív než včera,popadnu nějakou snídani a běžím na bus,kterej sem si zjistila na internetu. Oblíkla sem si to skvělou černou mikinu a zase nějaký džínsi,vzala sem si novou kabelu a běžela jsem ven. Vlasy sem měla zase stažený do dvou copů a nebyla jsem ani moc namalovaná,jen řasenka. Stihla sem to jen taktak. Posadila sem se a za slabou hodinku sem byla tam kam sem mířila,chtěla sem vystoupit,ale něco sem zahlídla,tak sem si nebyla moc jistá,pak sem to ale udělala,na svůj vnitřní hlas já prostě asi nikdy nedám..bohužel…………
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.