Proč jen růžovou.. ?!? 4

1. března 2010 v 23:09 | Tessyna |  Proč jen růžovou..?!?

Takže tuhle FFku si nyní můžete přečíct i na dalším blogu a to na www.milacci4tokiacci.blog.cz
budud ráda když mi napíšete komentáře jak se vám líbí a co bych měla popřípadě změnit!


4.DÍL
Vím že přijedou až večer a tak mám celej den volno. No vlastně jak se to veme. Rozhodnu se že dnešní odpoledne strávím u bazénu v plavkách jak jinak než v růžových. Zapomenu na čas,na svoje problémy alespoň na pár minut!! Minuty plynou a znich se stávají hodiny až pak zase uslyším ten hlas! ,,Kristýnko! Drahoušku kdepak si? Něco sem ti přivezla!" rodiče už přijeli a tak si sbalím věci a jdu k nim. ,,Ahoj mami! Ahoj Tati!!" tátu sem měla vždycky radši,on by mi i možná uzdu povolil ale máma ho má omotaného kolem prstu! ,,Drahoušku podívej co sem ti přivezla!" ukazuje mi fakt nádhernou bílou košili. ,,Růžovou neměli ak sem ti vzala bílou doufám že to nevadí!" vůbec to nevadí má radost snad moje první nerůžová věc. ,,Ne mami nevadí děkuju!" obejmu ji a ji to zaskočí. ,,No tak nepřeháněj!" uzemní mě. Odejdu si ji do pokoje vyzkoušet sedí jako přímo na mě šitá! ,,Sluší ti beruško!" políbí mě táta do vlasů. No jo sem hold mrňous se svými 157 centimetry asi díru do světa neudělám. Když se vracím zpátky do pokoje zavadím očima o telefon,zasteskne se mi po jeho hlasu jenže teď nemůžu volat. A v Tom se telefon rozdrnčí! Ve mně hrkne snad to není on! Ani na chvilinku sem si neuvědomila že mu volám na mobil a tak se mu tam ukáže moje číslo,já sem trumpeta!!! Vrhnu se po telefonu div se nepřizabim a..,,Prosím!" řeknu udýchaně. ,,Ahoj Krystý nešla bys semnou zítra nakupovat?" Ach jo to je Isilda a jak znám mámu teď dole drží druhý sluchátko a poslouchá můj hovor. ,,Dobře tak a kde se sejdem?" sem přímo nadšená,ale alespoň se dostanu mezi lidi. ,,Stavím se pro tebe kolem druhý! Vyhovuje?" ,,Jistě! Tak se měj krásně ahoj!" kéž by třeba shnila mě je to fuk!! ,,Ty taky pa!" rozloučí se mile! ,,Hned jak sedju zpátky do haly máma se ptá kdo volal i když to ví! ,,To byla Isilda zítra s ní jdu nakupovat!" mamka jen přikyvovala a dávala mi její kreditu. ,,Kup si co budeš chtít a nezapomeň že pro tebe máme ještě překvapení ale to až zítra! Sem moc unavená jdu si lehout jdeš taky?" ptala se táty a ten jak jinak kývnul. To je moje šance,páč máma spí se špunty v uších-no jo tatík krapet víc chrápe a aby vůbec usnul bere si prášky!! ,,Dobrou noc!" odejdu do svého pokoje a jde se na noční hovor. Vytočím jeho číslo ale má obsazeno,někomu volá!

------------------------------kluk z druhého konce sluchátka---------------------------

No konečně sem si mohl zapnout mobil,no skvělí 10 hlasovek jde se poslouchat. 9 vzkazů od manažera,a různejch lidí už chci tu 10 vymazat když zase uslyším ten krásnej hlas. Jak si může myslet že bych na to zapomněl! A je to skvělí konečně mám její číslo a můžu jí zavolat! A sakra má obsazeno no nic zkusím to zachvilku. Ale telefon se nakonec rozezní sám.

,,Prosím!" konečně sem se dovolala říkám si pro sebe. ,,Ahoj to jsem já!" já sem asi fakt natvrdlá,vždyť on neví kdo sem. ,,Sem moc rád že voláš,já volal sem ti ale měla si obsazeno!!" ,,Taky sem ti volala,ale měl si obsazeno!" oba se tomu zasmějem,my si volali ve stejnej čas to je náhoda. ,,Prosímtě už mi ale nikdy nevolej,musíš počkat až ti zavolám já!" naléhám na něj. ,,Ale proč?" ,,Prostě to tak je,víš já..prostě kdybys mě chtěl ještě někdy slyšet tak musíš počkat až ti zavolám já!" ,,Chci tě ještě slyšet,ale ještě víc tě chci poznat!" Vysvětlím mu že sem hlídaná,a že by se mohlo stát že už bysme spolu pak nikdy nemuseli ani mluvit. ,,Ale to přece,tak mi řekni alespoň tvoje jméno,ať vím komu patří tak krásnej hlas! ,,Jsem Kristýna ale víc ti říct nemůžu!" ,,Kristýno chci tě vidět,prosím!!" ,,Teď to nejde,ale jak se vlastně jmenuješ ty?" ,,Já sem Bill! Budu se těšit na naše setkání protože vím že to bude už brzo!!" náš hovor se natáhl na dvě hodiny,už mám pocit že znám celý jeho život ale on o mým zná jenom moje pocity,žádný údaje. ,,Slibuješ že mi zítra zavoláš! Jinak tenhle hovor neukončím a budu ti pořád volat!!!" ,,Slibuju ti to ale už musím končit, už skoro usínám půjdu si lehnout! Dobrou noc!" chci to típnout ale on mi v tom ještě zabrání. ,,Víš chci ti poděkovat že si vytočila zrovna tohle číslo,už dlouho sem si s nikým takhle nepovídal! Budu čekat až se ozveš pa!" rozloučí se a já mám pocit že sem konečně našla někoho kdo mi rozumí škoda že jen po telefonu! Ale co není může být a mě navíc zítra nakupování s Isidou,to bude peklo…………..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.