Proč jen růžovou.. ?!? 3

1. března 2010 v 23:09 | Tessyna |  Proč jen růžovou..?!?

3.DÍL

Nejblíže sem to měla k jedný benzínce! Tak sem vzala svoje kolo jak jinak než růžový a chtěla sem vyrazit,ale Bambína mě zarazila. ,,To chcete vyrazit takto oděná?" ta její spisovná mluva mě jednou dožene na pokraj bláznovství. ,,Ano Bambino jedu jenom kousek nechce se mi převlíkat!" odsekla sem jí a vyrazila. Samozřejmě mi neušlo že sem opět sledovaná těma velkejma Gorilama. Prej že když teď rodiče podnikaj maj spoustu nepřátel,tak aby se mi něco nestalo,ale já stejně vím že je to proto abych nevyvedla nějakou hloupost,prostě mě hlídaj jako psa!! Jela jsem a moje dlouhý vlnitý vlasy zamnou vlály byl to krásnej pocit. Dojela jsem k pumpě a jediný čeho jsem si všimla že tam bylo nějaký černý auto. Bylo mi jedno jak na mě teď lidi budou koukat prostě si jdu něco koupit a tím to hasne. Vlezu dovnitř a uvidím nějaký dva kluky vybírat si něco u chlapáku,ale nemůžou se rozhodnou. To už ale do pumpy vejdou i moji dva hlídací psy. ,,To mě nemůžete nechat alespoň na chvíli nepokoji? Nic se mi nestane!!" řeknu jim ale asi trochu víc nahlas. Takže se po nás ty dva kouknou. ,,ale my vás máme chránit!" nedají si říct. ,,Já ale chránit nepotřebuju tak mě nechte být!" oni se skutečně otočili a vyšli ven z pumpy,tam na mě ale stejně čekají.

----------------------------------Kluk z pumpy--------------------------------

Ten hlas je mi nějak povědomém,ale já tu holku přece neznám. Ale je docela pěkná,škoda jen že je to jedna z těch barbínek. Všude samá růžová se divim že nemá růžový i vlasy! I když teď ty svoje bůh ví co to bylo poslala docela slušným způsobem pryč,určitě ne jako nějaká fiflena! Ale co mi je po ní! Docela už se těšim až mi zase zavolá ona neznámá! ,,Tak co si vezmem Red Bull nebo Semtex?" ptá se mě brácha,se kterým sem naštěstí už vyřešil naší dnešní hádku! ,,Tak vem Red Bull!" ta holka na nás pořád kouká!

Oni snad od tamtu nikdy neodejdou! No konečně si vybrali! Jdu ke chlapáku a vyberu si o potřebuju. Jenže jak jdu ješrě za nima tak se na mě otočej a řeknou mi něco co mě docela vykolejí! ,,Hele sory ale mi ti teď nemůžeme dát autogram!" koukám na ně jak péro z gauče a nechápu co to na mě žvatlaj. ,,Prosím??" teď na mě zase koukaj oni. ,,Ty nechceš autogram?" řekne mi ten černo vlasej a já se zarazim ten hlas mi přijde strašně povědomém! ,,Proč na mě tak koukáš?" ,,Promiň!" řekla jsem a zrudla! Oni zaplatili a já pořád koukala do země. Ale pohled toho černovlasého mi neušel a pak sem ještě slyšela toho s dredama. ,,Docela kost ne?" zaplatila jsem taky a když sem vyšla před pumpu černé auto tam ještě stálo a hlídací psy taky. ,,Mám nakoupeno jedu domu ale jestli chcete můžete tu zůstat!!" nejhorší je že ani nevím co si myslí,netváří se vesele ale ani smutně prostě neutrálně. Nasednu na kolo a jedu domu. S divným pocitem si sednu na svoji postel,nevím cítím jako bych něco propásla nebo tak. Kouknu se na telefon a mám hroznou chuť mu zavolat.ale je to teprve asi hodina a půl,počkám alespoň do večera. Ani ne do 10 minut už držím telefon v ruce. Mám nebo ne?? položím telefon zpátky až večer až večer opakuju si sama pro sebe. Bože ten den se vleče. Máma mě poctila svým telefonátem! Udělala jsem ze sebe tu nejhodnější dcerunku a byla spokojená! Prý mě čeká odměna za to že jsem měla tak dobrý vysvědčení. To sem zvědavá co zase vymyslí. Je asi 7 hodin to už se dá považovat za večer ne? já s ním prostě chci mluvit vytáčím jeho číslo! Ale neozve se mi nic jiného než vytáčecí tón. Škoda!! Zkouším to ještě jednou ale zase nic jenže tentokrát hlasová schránka! Namluvím mu alespoň vzkaz! ,,Ahoj já asi sem tě nezastihla, no nic tak jindy! Kdybys nevěděl kdo ti právě mluví do hlasový schránky tak si vzpomeň na ranní telefonát! Možná už si zapomněl nevím. Měj se krásně snad se ještě někdy dovolám.pa" možná je to stupidní vzkaz ale bylo to jediný co mi lezlo do pusy. Znovu už se nepokoušim volat páč usnu a vzbudím se až druhý den v nekřesťanskou hodinu v 11 dopoledne. Mámu by trefil šlak,copak takhle pozdě vstává mladá dáma? Už slyším její kázání!! Snažim se na to nemyslet zatím jsou prč ale už jen jeden den………………
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.