Proč jen růžovou..?!? 1

1. března 2010 v 23:05 | Tessyna |  Proč jen růžovou..?!?

Ahojky takže tohle je už moje třetí Ffka kterou pro vás píšu doufám že se vám bude líbit. Pište mi vaše komentáře a připomínky díkem!! Lucinka

1.DÍL


,,Drahoušku,papá a já odjíždíme na služební cestu, vrátíme se za tři dny. A nezapomeň si vzít v den vysvědčení ty krásný růžový šaty s tím volánkem!" říkala mi máma před tím než odjeli.,,Neboj se mamá užijte si to tam!" jen co se za našima zavřeli dveře oddechla jsem si. Na tři dny mám pokoj od přetvářky. Nemusim ze sebe dělat tu rozkošnou Kristýnku,kterou ač je jí 15 musí se chovat jako dámička středního věku. Nejraději bych do všeho kopla! Šatičky s volánkem ach bože jak já to nenávidím. Všichni mě mají za barbínku a nemůžu se jen tak změnit. U nás ve škole v Berlíně jsem mimořádně oblíbená,naši jsou bohatí,oba podnikají a obchody jim fakt jdou,takže mám kamarády na který se můžu ,,100%" spolehnout to myslím samozřejmě ironicky! Jednou sem ale narazila na způsob jak se vypovídat,vytočím neznámí číslo a pak si s dotyčným povídám,teda když mi nezavěsí hned v úvodu,jedině tak můžu pustit svoje myšlenky ven!! Ale abych tu jen sama sebe pořád nelitovala zítra je poslední den školy a já si na sebe musím vzít ty nejhorší šaty jaký sem kdy viděla. Růžový s volánkama asi po kolena. A navíc mi naše služebná dá do vlasů růžový pentličky jako pro princeznu.

,,Áhoj Kristý!! Ty šaty ti náramně slušej!" přiběhne ke mně hned ráno Isilda,podle mě nejotravnější holka na škole. Snaží se mi nadbíhat abych s ní kamarádila. Nejhorší je že ani ve škole nemůžu pustit z uzdy svoje chování,snad v každý učitelce vidím svojí matku. Máma se zná s každou a tak by hnedka všechno věděla z první ruky proto jsem vždy vzorná holčička! ,,Díky!" odbydu ji a jdu si sednou do lavice,naštěstí sedím úplně vzadu! ,,Moje sluníčko! Tak co jak to vidíš?" můj spolužák Dan! Myslí si že si mě získá lichotkami je to odporném debil,kterej balí každou sukni kterou vidí,jenže mu zatím PREJ každá dala a tak sem pro něj něco jako záludný oříšek který ne a ne povolit. ,,Ahoj Dane dneska je to v pohodě,myslím že vysvědčení dopadne dobře a co ty jak to vidíš?" sem na něj slušná jináč přeci ani nesmím!!!,,ale tak znáš mě! Zajdeš potom ke mně na mejdan? Naši nejsou doma a mám celej bejvák pro sebe!" nejradši bych ho poslala do prdele ale místo toho nasadím holywůdskej (sorry nevěděla jsem jak se to píše=)) ) úsměv a laskavě ho odmítnu. ,,Promiň je mi to hrozně líto ráda bych ale nemohu!" ví že to nemá cenu mě přemlouvat a navíc už zazvonilo tak šel zpátky do své lavice. Panebože ta učitelka má snad v puse zpomalovač! A zrovna já musím být na konci v seznamu. ,,Zárská! No pojďte i na vás tu čeká vysvědčení,a jak vám to dneska sluší!!" vynucený úsměv a už jdu k tabuli,poslední potřesení rukou a konečně mužem jít domů,slíknu ze sebe ty děsný šaty a navleču se do tepláku jak jinak než růžových. Když mě vidí Bambína (naše služebná) nevěřícně zakroutí hlavou. Samozřejmě mi gratuluje jaký mám krásný vysvědčení! Jen dvě dvojky! Jdu zpátky do svého pokoje a rozhodnu se že opět vytočím neznámé číslo!! ,,Volané číslo neexistuje!" chrlí na mě sluchátko při prvním pokusu! Dneska asi není můj šťastný den! Ale na druhý pokus už to vyšlo..,,Prosím"………….. (Lucinka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.