Otravná fanynka 3. (Vylepšená verze)

1. března 2010 v 22:44 | Tessyna |  Otravná fanynka

3.díl

Já si nevyskakuju,ale jestli chceš zamaskovat ten nos tak pojď já spěchám teda mi oba spěcháme do trafiky koupit si BRAVO!!!!!!!
Co??? Si se dočista zbláznil? To se tam nebudeš cítit trapně?Vyptává se Tom.
No to víš ze budu červenej jak zapařenej pinďour,ale co se dá dělat.
No jestli chceš vidět svího ptáka di do koupelny před zrcadlo a ne do trafiky O.K????Nech si toho a pojď.A dyť máme džuzny v nose... Ser na ne alespoň nebudeme poznat,ne???
No to je taky pravda tak pojď.
Cestou do trafiky potkají asi tisíce lidí,kteří maj nové BRAVO.
A chtějí ho samozřejmě podepsat.
Bill se podepisuje a snaží se jim nakecat ze je to fotomontáž.
Ale nikdo nevěří :-((((.Když přijdou do trafiky tak se začne Tom úplně neuvěřitelně smát.Proč se směješ debile???Já nejsem debil,ale koukni koho máš u kasy.Kurva řekne Bill a popadne opatrně BRAVO.
A z červenou tváří dáva 1 euro prodavačce(je tak drahý ,protože je tam nějakej extra dárek )Kdo byl u kasy???? No samozřejmě Linda ,která si kupovala nové Bravo a vítězoslavně koukala na svoji práci.
Bill by ji v tu chvíli nejradši vrazil jednu do držky .
Když vycházeli před trafiku řekl Bill: To je teda den.Hned za nima vyběhla Linda .Hlubším o hodně hlubším hlasem řekla: Čau kluci
Čau krávo řekl Tom.Ale já jsem Vůl a ne kráva.Jak to myslíš??????????Říka Bill.No takhle sundá si gumovou masku.
Těší mě sem váš nejlepší kamarád Andreas.Bejvalej nejlepší kamarád.
Si normální svině řekne Tom. Kluci se rozběhnou a utíkají domů!A Andreas na ně volá.Klucíííííííííí počkejte já nechtěl!!Bill se zastaví a řekne a co si nechtěl?No já já. aby mi koukali na hlavni strance koule??? Ale povedlo se ti to.Než stačí něco odpovědět ta se Bill s Tomem zase rozběhnou!Ale doma je čeká další Nemilosrdné překvapení!Před domem vidí mámu jak se muchluje s nějakým chlapem!Když přijdou kluci z vražedným pohledem v očích blíž zjistí to nejhorší!To je jejich učitel těláku!Ten debil co má ty děravý elasťáky!!!Mami?????Začal křičet Bill.Když se konečně od sebe odlepí máma jim oznámí že příští měsíc bude svatba!Bill se tam málem psychicky zhroutí a Tom jenom řekne:no to je fakt dneska do třetice všeho hrozného!!!!!!!

(Tessynka)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.