Bill je hajzl,ale přesto ho miluju.. 6

1. března 2010 v 23:20 | Tessyna |  Bill je hajzl, ale přesto ho miluju..

Já se začal smát a řekl jsem....
Neboj nic se nestalo ale pokud chceš udělat Zoe radost tak se běž převlíct do něčeho pěkného ale aby ses v tom mohla hejbat. Mischa:a proč jako..?? já: Sme se se Zizi domluvili že tě unesem. Mischa: a kam jako..??
Já: to nemusíš vědět. Mischa: No tak počkej tááák 10 minut jo..?? Já: jj jasně..
O NĚJAKEJCH 10-15 MINUT POZDĚJC
Už sem hotová.Tak teda pomalu scházím se schodů.Všiml si mě i Bill když se otočil spadla mu pusa a zůstal na mě čučet jako na svatý obrázek.Když sem sešla ze schodů a Bill ze mně nespouštěl oči tak sem se zeptala: Děje se něco..?? Bill: si krásná Já: dáky.(pro zvědavé sem na sobě měla žluté volnější šaty zdobené malýma růžičkama,žluté žabky,vlasy sepnuté do dvou culíčků a mírně se mi leskly.Jo a měla ssem i takový ten šátek kterej se nosí jako takový přehoz přes ramena(všecko žluté).Bill: tak půjdem ne? já:jj a kde je Zoe..?? Bill: v autě dívá se na jakési časopisy..aha a na jaké??znova sem se zeptala. Bill: já se nedíval dovnitř ale byli to nějaké časopisi s modou.. já: acha tak to jo..
Mezitím sme přišli k autu.Když sme nasedli Zoe si opravdu prohlížela modní časopisy.Tak se si k ní sedla a podívala sem se na to na co se dívá a málem mě kleplo.Bylo to totiž.....PORNO!! Já: Bille modní časopisy jo..?? Bill:jj proč..?? Tak sem sundala ten obal aby viděl co to je..!! Bill: ups!
Tak sem to Zizi sebrala a hodila to po Billovi.A skontrolovala sem i ostatní časopisy.Billo to ještě tak u 3. Billda: ale to není moje to sem dal asi Tom nebo někdo z kluků. Já: to neřeš.. stejně to nevyřešíš. Dara: Mami a proč si mi to sebral a táta to schoval: Bill se začal culit a podíval se na mě pohledem jako co řeknu.. Já: Eh...no..víš...

Pokračování příště

Napsala: Tessyna x)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.