Bill je hajzl,ale přesto ho miluju.. 5

1. března 2010 v 23:17 | Tessyna |  Bill je hajzl, ale přesto ho miluju..
vzala si ho a dala mu pusinku a řekla mu ...........
Já bych na ťebe žapoměla ještě že tu mamiňku máme že?
Tomu sem se jenom usmál x).Když sme přijeli do Loitche byla už tma a doma nikdo nebyl.(aby ste to pochopili my sme si s Tomem koupili společný byt)Nj tom je zase někde s holkama.Tak sem šel s malou dovnitř pak jí vykoupal(to byla makačka vůbec Mische nezávidím,ještě když se Zoe předemnou stydí).
Nakonec sem ji uspal a šel se sám umýt a pak už též do hajan.
Ráno
Když sem se probudil Zoe se dívala na Televizi.A abych to skrátil prostě sme si celý den hráli a seznamovali se.
Z5 u mně (Mischa)
Ráno sem zaspala protože mě nevzbudila Zoe jak sem na to zvyklá :).No.. a pak nuda sem celej den strávila v agentuře a potom si zašla do kina na Bathory a když sem řpišla domů byla sem táák unavená že sem v momentě usnula.
Další Den
U BILLA

Ráno sem se vzbudil jako první tak sem se šel upravit a nachystat Zizi snídani.Když se potom vzbudil tak spapala tu moji pracně nachystanou papu potom se šla umýt,vyčistit zoubky,obléct a udělat si něco z vláskama.Nakonec sem jí zapletl 2 copánky.
Pak sme si chvilku hráli a potom sem pozval Zoe na oběd.
Když sme dojesli tak sem se Zizi zeptal:Zoe půjdem na pouť..??
Zoinka: jooo a tatíí?? já: ano..?? Zizi: a může s náma i maminka?
já: Víš že sem o tom taky přemýšlel? Zoe: teď už ťo vím. ( a nahodila smile) Tak víš co..??Skusíme zajet za maminkou a zeptáme se jestli pojede s námi ano.? řekl sem Zoe.
Zoe mi žekla že ano a tak sme šli domů kde se Zizi převlíkla a já se taky hodil do gala abych na Mischu udělal dojem.Když sme se vypravili tak sem zavolal řidiči který během 5 minut přijel.
U MISCHY
Když sem se ráno vzbudila tak sem byla až moc přelenošená.Už mi chyběla Zoe.To starání o ní a to že pootm večer padnu unavená do postele a spím.Prostě nejsem zvyklá být sama bez ní.
Tak sem se asi po dalších 10 minutách v posteli rozhodla že se půjdu umýt a trošku upravit.Pak sem si udělala snídani se kterou sem se svalila na gauč a tam zůstala až do oběda.Nakonec sem se rozhodla si udělat steak a brambory.Když sem popapkala tak sem umyla a utřela nádobí a šup zase k telině.
U BILLA
Tak sme přijeli k Mischinému domu a vystoupil jsem jenom já Zoe se tam dívala na Tomův časák s modou tak sem ji tam nechal a zazvonil sem u dveří.Po chvilce mi Mischa otevřela. Mischa: Bille stalo se něco Zoe..??
Tak sem ji chytl za ruku a vtáhl jí dovnitř.To už začalo Mischičku štvat že jí nic nechci říct a zařvala na mě: TAK KURWA BILLE ! CO SE STALO ?!?
Já se začal smát a řekl jsem....

Pokráčko příště..

Napsala: Tessyna x) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.