Bill je hajzl,ale přesto ho miluju.. 4

1. března 2010 v 23:16 | Tessyna |  Bill je hajzl, ale přesto ho miluju..

Zoe:Ajoj tati dala mu pusu a každý sme šly vkastní cestou....................
O DVA TÝDNY POZDĚJI:
Bill Zoe každej den volá. Nemůže za ní přijít protože sou na turné! Jednoho pozdního večera: NEDOVOLIM NIKDY SKÁCET TENHLE STROM....ZVONIL MI MOBIL..
Já:no bille??nezdá se ti že je trochu pozdě??Zoe už spí. Bill:Ahoj,já ale nechci Zizi(přezdívka Zoe) tý už sem volal když si nebyla doma.já:aha a co teda potřebuješ?? Bill:no... my se teďkom na weekend vracíme domů a já bych si chtěl vzít Zoe k sobě pokud by ti to nevadilo. já:jasně že ne.vůbec a navíc máš právo a Zizibude ráda. Bill:Tak to je super já si pro ni zitra odpo přijedu ju? já:jj Pá. Bill:papa a ukončil hovor.Tak sem si šla lehnout a v momentě sem byla tuhá.(spala sem)
RÁNO
Když sem se vzbudila Zoinka už byla vzhůru a dívala se na pohádky.Tak sem šla za ní a řekla jí:Zoe dneska za tebou přijede táta a odveze si tě.Zoe:mami to už neufidím? já:néé,ty můj blázínku pondělí mi tě táta vrátí.Zoe:huláááá,huláááá,hulááá já pojeďu ža ťáťou. já:jo pojedeš tak se běž převlíct,vyčistit si zoubky a nachystat se.Odpoledne si pro tebe přijede.Zoe:jo už ďu.
Já si šla zatím uvařit kafé.
Odpoledne:
Když si bill odpoledne pro Zoe přijel tak sem si ho všimla první.Tag sem zavolala na Zoe:Zoííí táta je tady!Zoe:jupíí jupíí už ďůůůůů!V tom začal zvonit zvonek.Tak sem otevřela a stál tam kdo jinný než Bill.Bill:Ahoj já si du pro Zizi. já:jj vona už de.Deš dál??nn toe v pohodě počkám na ni tady.Ze schodů mezitím letěla Zoe a ječela:Tatííííí!!!Tatííííí!!! Bill:no achoooj deme?? Zoe:ňo jašně. Bill:tak mi dem. já:jo jasně. Ajoj mami řekla mi Zoinka a dala mi pusinku. já:achoj a dávej na sebe pozor jo? Do toho se vložil Bill:no co si o mně jako myslíš? já:no t ani radši nechtěj vědět. Bill:to mám u tebe až zas tak špatnou vizitku?? já:jak se to veme. Bill chtěl ještě něco říct ale přerušila ho Zizi která ho zatahala za rukáv a zeptala se: tak děm teďa? Bill:jo dem. Dara:ajoj. Bill vzal Zoinu tašku a řekl:Ahoj v pondělí ti ji přivezu jo? já:jojo. Kydž se za nima zavřeli dveře tak sem si všimla že tu Zoe nechala svého nejoblíbenějšího plyšáka Mňamku bez kterého neusne.Tak sem rychle vyběhla ven a Bill už nasedal do auta.já?Bilééééééééééééééééééé!!!!
Bill se na mně podíval a já znovu zařvala:chytéééj!! a hodila sem po něm mňamku.Bill ho tak tak chytl ale podařilo se!:) Ještě mi s ním zamával a já mu taggy zamávala a on se andělsky usmál a nasedl.
Tak sem šla domů vzala sem si něco na zub a šla se dívat na telinu.Když sem se dodívala na čarodějky tak už se stmívalo.Udělala sem si večeři a pak sem si napustila plnou vanu teplé vody a naléla do toho jakousi bylinnou koupel.Ve vaně sem strávila asi hodinu a půl.Potom úplně odpočinutá sem se převlíkla do pyžamka,chvilku sem si četla a pak sem šla spát.
U Billa:
Když sem nasedal do auta tak vyběhla ven Mischa a zařvala:Billééééé!! já se otočil a ona znova zavolala:chytéééj! a hodila po mně nějakého plyšáka já ho málem nechytl ale nakonec jo.moc sem nechápal proč mi ho dala ale nenechal sem na sobě nic znát.Tak sem jí s tím plyšákem zamával a ona mi taky což mně potěšilo tak sem se ještě usmál a nasedl do auta a jelo se dom.Když sem zavřel dveře držel sem toho plyšáčka v ruce a když si toho všimla Zoe tak po něm hupsla se slovy:jéé můj Mňamka já bych na Něj málem žapoměla. vzala si ho a dala mu pusinku a řekla mu ...........
Pokračování příště..!!

Napsala: Tessyna

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.