Bill je hajzl,ale přesto ho miluju.. 1

1. března 2010 v 23:02 | Tessyna |  Bill je hajzl, ale přesto ho miluju..

Tak jo!!Jdu!!
Aby ste to pochopili jmenuju se Mischa(Miša),je mi 16 let a pocházím z české republiky ale sem na prázdninách u Tety v Loitche.A právě sem se rozhodla že svýmu klukovi Billovi (jo slyšíte správně BilloviKaulitzovi z Tokio Hotel) řeknu že s ním čekám dítě.
Tak zvoním u Kaulitzů a otevře mi Tom.Já:ahojky Tome je tu Bill?Tom jen kývne.Já už na nic nečekám a jdu k němu do pokoje,Tom na mně křičí že mám stát že tam nemám chodit,ale já ho ignoruju a už otevírám dveře od Billova pokoje.Když je otevřu a vejdu dovnitř pochopím proč Tom říkal že tam nemám chodit.Vidím upe nahého Billa který sedí na posteli a na něm nadsedává nějaká bloncka.Tak sem za sebou práskla dveřmi a šla dolů kde stál Tom. Tom:Dík že tu neděláš scény. Já:na to nemám sílu ani nervy.Achoj už se asi nikdy neuvidíme měj se a dala sem Tomovi pusu na tvář.Tom mě ale chytl za ruku a řekl:jak jako už se neuvidíme??Mischi neblbni!!Já:né ty blázínku odjíždím z5 do Česka a pochybuju o tom jestli se sem někdy vrátím pa!Řekla sem a odešla.A potom se vrátila zpět do ČR.
=======================O 4 ROKY POZDĚJI=============================
Za ty 4 roky se toho hodně zmněnilo,já sem teď slavná a sem taková herečkomodelkozpěvačka.a mám 3 a půl letou dceru Zoe.A s ní bydlím v Berlíně v malém rodiném domku u pohádkového lesa.Dneska v jedný televizy poprvé ukážu Zoe!Myslím že už je dostatečně velká aby ji poznali i ostatní.Novináři už skoumají kdo to je!
Ve studiu:Moderátor:Ták a teď tu přivítejte herečku,modelku a zpěvačku Mischu Retzbachovou a její malou dcerkou Zoe!!Já:dobrý večer. Zoe:Ajoj. Moderátor:Takže Mischo,proč až teď se dozvídá celý svět že máte dceru??Já:No to protože sem nechtěla aby ji novináři otravovali už jako miminko.Moderátor:kolik vám bylo když ste Zoe porodila a kolik jí je??Já:bylo mi necelých 17 a Zoe budou 4.Moderátor:A co Zoin táta ste s ním??Já:ne nejsem von o ní ani neví když sem se rozhodla mu to říct našla sem ho s jinou.Moderátor:a mluvíte o něm se Zoe??já:ano mluvím často se mně ptá jakej je. Moderátor:a co vy na to?? Já:samozřejmně o něm mluvím jenom v dobrém bych si nedovolila ho urážet.Taková potvora opravdu nejsem :-D Děkuju Mischo za chvilku budeme pokračovat a teď už tu přivítejme.............................................
Pokráčko příšte papa Tessyna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.